Toxin-logo

Od blisko 20 lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji oraz dezodoryzacji. Przykładamy dużą wagę do najnowszych rozwiązań i aktualnych wymogów Unii Europejskiej, wdrażając z sukcesem systemy jakości: GMP, GHP, GLP, HACCP, ISO, TQM oraz HACCP ze szczególnym uwzględnieniem zachowania wszystkich norm bezpieczeństwa.

kask

Dzisiaj, dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, wykorzystywaniu specjalistycznych środków czołowych producentów oraz stosowaniu autorskich metod pracy, gwarantujemy realizacje usług na najwyższym poziomie. Naszą misją jest bycie firmą skuteczną, dbającą o środowisko naturalne i przede wszystkim chroniącą zdrowie naszych Klientów. Współpracujemy w oparciu o zaufanie, kładziemy nacisk na terminowość, dyspozycyjność i solidność naszych usług.

Nieustanie podnosimy swoje kompetencje i wdrażamy najnowsze rozwiązania, które stanowią efekt współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Państwowym Zakładem Higieny, Głównym Lekarzem Weterynarii, Inspekcją Sanitarną. Należmy do polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji Deratyzacji w Warszawie (nr. 112).

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Toxin